اسرائیل در ایران طرفدار دارد!

فکر کنم از زمان سال 2006 میلادی بود که رژیم صهیونیستی با حمله ی گسترده به لبنان و مقاومت دلیرانه ی حزب الله لبنان و سکوت بسیار پر معنی حاکمان عربی و از همه جالب تر کمک های مالی و سوخت رسانی عربستان سعودی برای هواپیماهای اسرائیلی بهت جهان اسلام شکست....
این ایران  اسلامی بود که با کمک های معنوی و مالی و نظامی خود بهترین یاری را به حزب الله قهرمان کرد.
این سال 2006 مصادف بود با دولت نهم و مسئله ی کمبود سیمان و شروع اجرای مسکن مهر به صورت گسترده ! این را که گفتم یادتان بماند تا مسائل بعدی را یاد آوری بکنم! در آن زمان ایران بعد از جنگ 33 روزه تعدادی سیمان به لبنان برای بازسازی فرستاد و روزنامه های اصلاحطلب و سایت هایشان تیتر زدند در ایران سیمان نایاب شد!!! و شروع کردند به مسخره کردن!! و شایعه های بعدی!
چه کار کنیم!
یک مسئله ایی که ذهن بنده را متوجه خود کرد این بود که از همان سال هر وقت اسرائیل به لبنان و فلسطین به خصوص غزه تجاوز می کرد یک عده سریع بلند می شدند و مثل کسانی که مثلا دلشان شدیدا برای ایران می سوخت !!! می گفتند چرا ایران به گروه های مقاومت کمک می کرد !
از بین سیاسیون ! اصلاحطلبان شاخص این قضیه بودند و در بین قشر های اقتصادی !!! همان دلالانی که به پول در جیب مردم تشنه هستند ! می گفتند ایران چرا کمک می کند در حالی که ایران خودش بدبخت و بیچاره دارد!
در این وسط یک عده از مردم و الخصوص بعضی از جوان های نا آگاه خواه و نخواه آتش بیار معرکه بودند و می گفتند چرا مملکتی که این همه جوان بیکار دارد باید به فلسطین و لبنان کمک کند!
یادمه  دکتر حسن عباسی در یک جمع دانشجویی صحبت های خیلی خوبی پیرامون این شهبات که رسانه های بیگاه از جمله
بی بی سی فارسی هم پشتش بود! بیان کردند.
دکتر حسن عباسی (نقل به مضمون) گفتند که ایران اگر جوان بیکار دارد برایش وزرات کار و رفاه اجتماعی دارد و اگر مریض و بیمار دارد برایش وزارت بهداشت و بیمارستان دارد! و اگر مشکالات اقتصادی دارد ! برایش وزارت خانه های اقتصاد و جهاد کشاورزی و غیره دارد!
واگر ....
عباسی بعد اشاره ایی به ناوچه ایرانی سهند کرد که هنوز از پایگاه دریایی فاصله نگرفته بود با موشکی از راه دور منفجر شد که هنوز هم نفهمیدند که ناوچه ی سهند با پرسنلش چگونه به شهادت رسیدن !
و بعد به خرج ساخت این ناوچه ها برای ایران و زیر دریایی ها و هزینه ی نگهداری این ها و دیگر تجهیزات نظامی کرد و گفت ایران وقتی می تواند یک صدم این خرج ها را که از بودجه وزارت دفاع است به گروه های مقاومت بدهد تا اسرائیل را همان جا سرش را معطل کند تا فکر حمله به ایران را نداشته باشد و ایران با این کار بهترین نتیجه را بگیرد! چرا کمک نکند؟
دکتر عباسی گفت اگر وزارت های اقتصادی و بهداشت و غیره کارشان را درست انجام نمی دهند به خودشان مربوط است و نه وزارت دفاع و سپاه و ارتش .....
این هایی که نوشتم را یادتان باشد تا مسئله ی بعدی را بگویم !
یک عده هم هستند که بدبختانه در هر زمانه ایی از زمان حضرت آدم تا به حال بوده اند که مثل این شخصیت کارتونی در کارتون گالیور که هی می گفت من می دونستم و من مخالف.... یادتان آمد ! هی حرف های نا امیدانه و هی از قدرت نظامی غرب و اسرائیل حرف می زنند!
بعضی هایشان هم کار را به جایی رسانده اند که جنگ 33 روزه که حزب الله با پیروزی به پایان برد را می گویند شکست خورده و حیف که الان محرم است والا از ته دل می خندیدم! جنگی که خود مقامات رزیم کودک کش اسرائیل اعتراف به شکست کرده را برعکس ....
یک عده در سال 2009 در جریان جنگ 22 روزه گفتند که فلسطینیان ساکن غزه سلفی و تندرو و حتی وهابی و ضد شیعه هستند !
این ها برای چیست؟
بعضی دیگر هم آمده اند با ساخت کلیپ هایی و توزیع در شبکه های اجتماعی و سایت هایی نظیر یوتیوب و حتی آپارات ! به مقایسه ی تجهیزات اسرائیل و ایران پرداختن و با زبان بی زبانی می گویند نباید ایران در برابر رژیم صهیونیستی مقاوت کند و الا نابود می شود !!!

برای این است که این صهیونیست ها مثل آن حیوان 4 پا که وقتی می ترسد فقط واق واق می کند ! از اتحاد و کمک کشور های اسلامی باهم به شدت واهمه دارد!
یک عده دیگر آمده اند در پوشش ایرانی ! که البته همان اسرائیل های ایرانی الاصل هستند در وبلاگ هایشان و رسانه هایشان و کانال هاهای ماهواره ایی مدام از پیروزی های ارتش صهیونیستی !!!! و جواب دهی گنبد آهنین ! در برابر موشک های حماس صحبت می کند! این ها فکر می کنند آن تصاویری که سربازان اسرائیلی در جنگ 33 روزه از ترس نیروهای شجاع حزب الله که خود اسرائیلی ها از وحشت اسم شبه را بر آنان گذاشته بودند ! شلوار هایشان را خیس می کردند و بسیاری از این سربازان کودک کش ! افسردگی های مزمن گرفتن!!!ملت از یادشان رفته؟
امروز ها هم همین عده خواسته یا ناخواسته شده اند سربازان خبری سایبری رژیم صهیونیستی !!!
این بیچاره ها نمی دانند اگر اسرائیل به ایران عزیزمان حمله کند اولین نفر خودشان زیر تهاجمات این رژِیم یاغی خواند رفت!این از
دید ملی گریانه !!! و از دید مسلمانی باید گفت ای انسان های از خدا بی خبر ! مسلمانی تان و ندای هل من ناصر ینصرنی را نمی شنوید؟
به فرموده ی رهبر عزیزمان سید که جانمان فدایش باد ..... ما از هر گونه کمکی به حماس برای مقاومت کوتاهی نخواهیم کرد...

منبع :

http://farhangeparvaz.mihanblog.com

/ 0 نظر / 18 بازدید